Diabetyk24 to firma, którą stworzyliśmy z myślą o potrzebach diabetyków. Od ponad 10 lat dajemy osobom chorym na cukrzycę możliwość zakupu profesjonalnych artykułów oraz urządzeń medycznych z dziedziny diabetologii – zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Ciągle aktualizujemy i rozszerzamy naszą ofertę, co jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu złożonemu z ludzi związanych z branżą diabetologiczną, edukatorów diabetologicznych, a także osób chorych na cukrzycę. 

Sklep online lub stacjonarny, czyli kupuj wygodnie

Zakupy przez internet to najwygodniejsza opcja dla Ciebie? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić – diabetyk24.pl to lider w diabetologii online. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych artykułów i urządzeń medycznych dla diabetyków. Co więcej, realizujemy zlecenia NFZ na wyroby medyczne bez dodatkowych opłat za kuriera. Wysyłkę zamówień realizujmy w ciągu 24 godzin. Dostarczamy zakupy bezpośrednio do domu, jak i paczkomatów na terenie całej Polski. 

Jesteśmy obecni nie tylko w internecie – zakupy możesz zrobić w trzynastu sklepach stacjonarnych. Znajdziesz je w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Olsztynie. 

Wysokiej jakości artykuły i urządzenia medyczne od renomowanych producentów

W sklepach Diabetyk24 znajdziesz szeroki wybór artykułów i urządzeń medycznych od renomowanych producentów. Oferujemy Ci m.in. wysokiej jakości pompy insulinowe i akcesoria do nich, glukometry, nakłuwacze i lancety oraz nowoczesne urządzenia do monitorowania glikemii (CGM, FGM).

To nie wszystko! Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej lub jednego ze sklepów stacjonarnych.

Kilka tysięcy pozytywnych opinii w serwisie Opineo.pl

Skąd masz mieć pewność, że zakupy w konkretnym miejscu to dobra decyzja? W dobie internetu stało się to znacznie prostsze. Jeśli chcesz przekonać się, że to właśnie w sklepach Diabetyk24 warto zaopatrzyć niezbędne produkty odwiedź serwis Opineo.pl. 

Obecnie znajdziesz tam prawie 5 000 pozytywnych opinii na temat naszej firmy. O tym, że wiele osób jest zadowolonych z zakupów w sklepach Diabetyk24 i darzy nas zaufaniem, świadczą również specjalne wyróżnienia. Od 2014, kiedy to pojawiliśmy się w serwisie Opineo.pl otrzymaliśmy kilka odznak: „Słucham swoich klientów”, „Odznaka Złota”,  „Zdrowie i Uroda 2021 – wyróżnienie”.

Chorujesz na cukrzycę i w trosce o swoje zdrowie szukasz artykułów i urządzeń medycznych najwyższej jakości? W takim razie możesz zakończyć swoje poszukiwania! W sklepach Diabetyk24 znajdziesz wszystkie potrzebne Ci produkty od uznanych producentów. 

Przejdź do sklepu diabetyk24.pl >>