Majtki chłonne

Majtki chłonne to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia.

Chronią w przypadku lekkiego, średniego i ciężkiego nietrzymania moczu. To doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zachować dyskrecję oraz wygodę użytkowania. Majtki chłonne dla seniorów sprawdzą się podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych czy w czasie dłuższej podróży. Miękkie i oddychające majtki chłonne zakładane są jak zwykła bielizna i gwarantują długotrwałą ochronę. Mogą być stosowane przy inkontynencji moczowej o różnym stopniu. We wkładzie chłonnym majtek zawarte są specjalne mikrogranulki, które odpowiadają za suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach moczu.


Majtki chłonne dla dorosłych polecane są dla osób, które cenią sobie wygodę i niezależność.

A także:

  • prowadzą aktywny tryb życia
  • czują dyskomfort podczas noszenia pieluchomajtek
  • potrzebują produktu bardziej chłonnego niż wkładki urologiczne
  • są w trakcie rehabilitacji, leczenia, po zabiegach lub w trakcie rekonwalescencji
  • chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas podróży samochodem
  • nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z pieluchomajtkami na rzepy
  • odmawiają noszenia innych wyrobów chłonnych ze względu na demencję
  • chcą zabezpieczyć bieliznę przed niekontrolowanym nietrzymaniem moczu

Problem nietrzymania moczu nie może być rezygnacją z codziennych aktywności. Nie musi być także powodem wykluczenia z dotychczasowego życia towarzyskiego. Nosząc majtki chłonne możesz cieszyć się suchością, a dzięki dobraniu odpowiedniego rozmiaru i chłonności, nie musisz martwić się, że produkt przecieknie lub zostanie zauważony przez innych. Dla osób ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu polecamy: Tena Pants ProSkin Super, Seni Active PlusMoliCare Premium Mobile 8K.

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji nosząc bieliznę chłonną. Wypróbuj już dziś i ciesz się suchością.

Gdzie kupić majtki chłonne?

W ofercie sklepu chłonne24.pl znajdziesz majtki chłonne dla kobiet oraz majtki chłonne dla mężczyzn.

Produkty dostępne w naszej ofercie: Tena Pants, Seni Active, MoliCare Premium Mobile są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W naszym sklepie zakupisz majtki chłonne na NFZ.

Każdej ubezpieczonej i chorej osobie przysługuje prawo do skorzystania z refundacji na środki pomocnicze, która obejmuje następujące produkty: pieluchomajtki, majtki chłonne, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne oraz podkłady.

Dofinansowanie przysługuje osobom ubezpieczonym, u których problem nietrzymania moczu lub stolca związany jest m.in. z chorobą nowotworową, upośledzeniem umysłowym, otępieniem starczym, wadami wrodzonymi, chorobami układu nerwowego czy uszkodzeniem dróg moczowych.

Pełną listę wskazań refundacyjnych możesz znaleźć w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2017 r. w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, a dowiesz się jak prosto zrealizujesz refundację w Chłonne24.

Majtki chłonne na refundację możesz zamówić również telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu +48 22 390 52 35.

Dostawa produktów na refundację jest całkowicie bezpłatna.

W ofercie sklepu chłonne24.pl znajdziesz niezawodne majtki chłonne na refundację wiodących marek: Tena, Seni, MoliCare, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Znaleziono 53 produktów