Pielęgnacja

Pielęgnacja jest bardzo ważnym aspektem w życiu każdego człowieka. Odpowiednia higiena jest również niezwykle istotna w przypadku seniorów, osób chorych, pacjentów z nietrzymaniem moczu, ponieważ ich skóra jest bardziej wrażliwa i narażona na uszkodzenia. Na polskim rynku jest dostępnych wiele preparatów o bogatym składzie, które pielęgnują, chronią a nawet wspomagają leczenie różnych dolegliwości skórnych.

Dla naszych pacjentów, leżących, którzy borykają się z problemem nietrzymania moczu, posiadamy w ofercie kosmetyki z linii Seni Care, jak na przykład Krem Ochronny z tlenkiem cynku lub Krem Ochronny Molicare, które delikatnie tonizują oraz zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem substancji drażniących jak np. mocz. Żele, balsamy, olejki z argininą, guaraną, witaminą E i alantoiną stanowią doskonałą profilaktykę przeciwodleżynową. Można je wmasowywać lub wcierać w miejsca szczególnie narażone na powstawanie odparzeń i zmian odleżynowych. W tej kategorii znajdą Państwo również bardziej zaawansowane preparaty medyczne jak np. Hyperoil, Diabetegen czy Karnosil, które świetnie radzą sobie z gojeniem już powstałych ran i otarć. W większości przypadków są wystarczająco skuteczne w terapii odleżyn.


Jeszcze jedną grupą, produktów, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród opiekunów chorych osób są chusteczki nawilżane, pianki oraz myjki do mycia ciała. Ich użycie ułatwia pielęgnację chorego w łóżku, ale jednocześnie doskonale dba o zdrowie skóry.

W kategorii Pielęgnacja w asortymencie sklepu Chłonne24 znajdziemy także kosmetyki, które można stosować w codziennej pielęgnacji zdrowej skóry. Bogactwo składników odżywczych gwarantuje skórze odpowiednie nawilżenie, ujędrnienie, skuteczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak np. wiatr, mróz czy promienie słoneczne. Godne polecenia są chociażby: Odżywczy Krem do twarzy, Kremy do stóp oraz Kremy do rąk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych produktów kosmetycznych.

Znaleziono 64 produktów