Aflofarm Hepaslimin 30 tabl.

5902020845928
W magazynie
16,15

Opis produktu

Hepaslimin to suplement diety, którego składniki zostały dobrane tak, aby wspomagały pracę wątroby i pomagały utrzymać ją w zdrowiu.

Jednak, aby wspierać organizm jeszcze wszechstronniej, skład wzbogacono o wyciąg z ostryżu długiego, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczu. W utrzymaniu prawidłowej masy ciała pomaga mate, czyli wyciąg z ostrokrzewu paragwajskiego. Hepaslimin to właściwe wsparcie dla zdrowej wątroby i smukłej sylwetki.


Właściwości:

Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

Wyciąg z liści karczocha wspiera naturalną detoksykację organizmu oraz wydzielanie soków trawiennych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego.

Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego wspiera proces rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłową gospodarkę lipidową i wspomaga metabolizm tłuszczu w wątrobie. Pomaga zachować zdrową wątrobę.

Skład (w 6 tabletkach):


L-asparaginian L-ornityny
600 mg
Cholina
210 mg
Wyciąg z liści karczocha
150 mg
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego150 mg

Wyciąg z korzenia cykorii
60 mg
Wyciąg z ostryżu długiego
60 mg

Sposób użycia:

Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Dostawa
 • Paczkomat
  15,99
 • Kurier
  od 13,90
 • Darmowa dostawa od
  120,00
  * dotyczy dostawy do paczkomatu
Masz pytania? +48 22 390 52 35