Pieluchomajtki z regulowanym pasem biodrowym

Pieluchy z regulowanym pasem biodrowym łączą zalety tradycyjnych pieluchomajtek i pieluch anatomicznych.

Dzięki specjalnej konstrukcji można łatwo i wygodnie zakładać wyrób samodzielnie. Dzięki anatomicznemu kształtowi lepiej dopasowują się do ciała niż tradycyjne pieluchomajtki, ale jednocześnie utrzymują wysoki poziom chłonności. Doskonale sprawdzą się dla osób z ciężkim oraz bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Pieluchy z pasem mogą być stosowane zarówno przy inkontynencji moczowej, ale również w przypadku nietrzymania stolca.


Polecane są szczególnie jako pieluchomajtki dla osób otyłych, ale również dla wszystkich o ograniczonej mobilności, trwale bądź chwilowo unieruchomionych. Są też odpowiednim produktem dla osób, które chorują przewlekle, ale także dla tych, którzy nie mogą samodzielnie załatwić swoich potrzeb fizjologicznych.

Oddychające pieluchomajtki z pasem biodrowym zapewniają wygodę, wysokie poczucie suchości i gwarantują duży komfort użytkowania.

Zostały zaprojektowane tak, aby można było łatwiej je zmienić i aby były bardziej ergonomiczne. Przeznaczone są zarówno dla tych poruszających się samodzielnie, ale również dla wszystkich pacjentów unieruchomionych z różnych względów.

Najważniejsze cechy pieluchomajtek z regulowanym pasem biodrowym:

  • idealne dopasowują się do ciała dzięki zastosowaniu regulowanego pasa biodrowego
  • zwiększają poczucie suchości
  • szybko i dokładne rozprowadzają wilgoć wewnątrz wkładu chłonnego
  • redukują nieprzyjemny zapach
  • chronią przed wyciekami
  • nie podrażniają skóry
  • są miękkie i delikatne
  • minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych

Pieluchy z regulowanym pasem biodrowym zapobiegają powstawaniu odparzeń i podrażnień, dzięki specjalnej strukturze warstwy zewnętrznej, która umożliwia przepływ powietrza, ale jednocześnie nie przepuszcza cieczy.

Anatomiczny kształt pieluchomajtek umożliwia dopasowanie się do ciała chorego, zmniejszając ryzyko obtarć, które w rezultacie mogą doprowadzić do niechcianych odleżyn. Dzięki zastosowaniu regulowanego pasa biodrowego oraz przylepców, które można wielokrotnie odpinać, możliwe jest idealne dopasowanie. 

Dodatkowo aby uniknąć powstania obtarć, zastosuj kosmetyki pielęgnacyjne dostępne w naszej ofercie, natomiast aby zabezpieczyć powierzchnię łóżka, materaca czy pościeli podczas zmiany wyrobu, wypróbuj podkłady chłonne.

Pieluchomajtki z regulowanym pasem biodrowym to zwiększona wygoda i lepsza ochrona przed niechcianymi wyciekami.

Produkt ten dostępny jest również w refundacji.

Znaleziono 7 produktów