Podkłady chłonne wielorazowe

Higieniczne podkłady wielorazowe są dodatkowym zabezpieczeniem krzesła, materaca czy wózka przed zabrudzeniem.

Stosowane są jako dodatkowa ochrona, która pozwala na zachowanie czystość pościeli. Podkład wielokrotnego użytku doskonale sprawdzi się przy opiece nad osobą leżącą, z ograniczeniami mobilności, przy problemie nietrzymania moczu, a także dla kobiet w czasie połogu. Produkt ten nadaje się do prania.

Dzięki podkładom wielorazowym oszczędzisz czas i pieniądze.


Najważniejsze cechy nieprzemakalnych podkładów wielorazowych:

  • ułatwiają codzienną opiekę
  • zabezpieczają pościel przed zabrudzeniem
  • pochłaniają wilgoć
  • są wydajne i łatwe w użytkowaniu
  • gwarantują wygodę i komfort
  • są wielokrotnego użytku
  • można je prać

Nieprzemakalne podkłady wielorazowe charakteryzuje wysoka chłonność.

Dzięki temu doskonale nadają się przy opiece nad osobą chorą, leżącą. Należy zdać sobie sprawę z tego, że nawet jeśli pacjent korzysta z pieluchomajtek na rzepy, czasem zdarza się, że zamoczy pościel. Najczęściej ma to miejsce w nocy, kiedy chory nie zgłasza poczucia wilgoci, lub w sytuacji kiedy dobierzemy zbyt luźne czyli za duże pieluchy. Nierzadko też mamy do czynienia z pacjentem, który nie do końca jest świadomy i może rozrywać pieluchomajtki czy majtki chłonne. Tutaj z pomocą przychodzą nam wielorazowe podkłady higieniczne dla dorosłych.

Podkłady wielorazowe na łóżko chętnie są kupowane przez kobiety z nietrzymaniem moczu lub w połogu.

Nietrzymanie moczu dotyka coraz więcej kobiet, nawet tych w młodszym wieku. Na początku choroby korzystają one z wkładek urologicznych i zazwyczaj jest to wystarczająca ochrona w ciągu dnia. W nocy natomiast zdarza się, że podczas poruszania się, wkładki przesuną się, co skutkuje wyciekiem moczu na pościel. Podkłady wielorazowe na łóżko w takich sytuacjach stanowią doskonałą ochronę. Są one wyposażone w dodatkową warstwę ochronną, która jest bardzo chłonna i nie przepuszcza wilgoci na zewnątrz.

Podkłady wielorazowe na łóżko ułatwiają codzienną opiekę. Są wydajne i łatwe w użyciu.

Wielorazowe podkłady na łóżko firmy Hartmann nadają się do prania w temperaturze 95 st. i suszenia w suszarce. Dzięki temu mamy pewność, że po upraniu podkład jest wysoce higieniczny bez nieprzyjemnego zapachu i plam. To daje przewagę nad podkładami jednorazowymi, które po zabrudzeniu należy wyrzucić. Miękka i oddychająca warstwa zewnętrzna zapewnia komfort oraz ochronę przed otarciami czy odparzeniami. Podkłady wielorazowe MoliCare są doceniane przez naszych klientów za wygodę w użyciu, komfort oraz poczucie bepieczeństwa.

Znaleziono 7 produktów