Podkłady chłonne wielorazowe

Podkłady wielokrotnego użytku – kiedy i dlaczego warto z nich korzystać?

Podkłady wielorazowe stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem łóżka, wózka inwalidzkiego czy krzesła. To jednak nie wszystko. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać i w jakich sytuacjach się przydają?


Podkłady wielorazowe – rozwiązanie dla chorych leżących i nie tylko

Wielorazowe podkłady do przewijania są wygodnym rozwiązaniem w opiece nad chorym leżącym, który nie porusza się samodzielnie. Skutecznie pochłaniają wilgoć, dzięki czemu chronią przed zabrudzeniem materaca i pościeli.

Podkłady chłonne na łóżko używane są nie tylko w przypadku chorych leżących. Korzystają z nich również:

  • osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu,
  • chorzy z ograniczeniami mobilności,
  • kobiety po porodzie.

Nawet jeśli wspomniane osoby stosują pieluchomajtki czy inne wyroby chłonne istnieje ryzyko zabrudzenia łóżka, krzesła czy wózka inwalidzkiego. W związku z tym warto zaopatrzyć się w dodatkową ochronę w postaci podkładów higienicznych. 

Ich używanie nie sprawia większych problemów. Wręcz przeciwnie – poprawia komfort i ułatwia opiekę nad osobą, która nie porusza się samodzielnie.

Podkłady higieniczne wielorazowe, których nie musisz wyrzucać po pierwszym użyciu

W ofercie Chłonne24 dostępne są podkłady wielokrotnego użytku. Ich zakup to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz martwić się o to, że już po jednym użyciu podkład nadaje się tylko do wyrzucenia. Nie ma potrzeby, żebyś co chwila zamawiał nowe produkty.

Podkłady wielorazowe możesz prać, a następnie wysuszyć w suszarce. Pamiętaj, żeby wcześniej zapoznać się z zaleceniami producenta. 

Podkłady PNSK – delikatne dla skóry i przyjemne w dotyku

Dobrze dobrany podkład powinien nie tylko zabezpieczać łóżko, krzesło czy wózek inwalidzki przed zabrudzeniem. Zadaniem podkładu higienicznego jest również poprawa komfortu osoby, która go używa. 

Podkłady PNSK firmy Halcamp spisują się świetnie, jeśli chodzi o zwiększanie komfortu. Wszystko dzięki temu, że są wykonane z dwóch różnych materiałów:

  • frotte, który jest przyjemny w dotyku i zapewnia swobodny przepływ powietrza;
  • wodoodporny PCV, który skutecznie chroni przed przeciekaniem;

Co więcej, są to materiały delikatne dla skóry, które nie powodują podrażnień czy alergii. Dzięki temu mogą być używane nie tylko przez osoby dorosłe. Równie dobrze sprawdzą się jako zabezpieczenie dziecięcego łóżeczka.

Podkłady PNSK możesz prać w temperaturze do 60℃, a także suszyć w suszarce (na najdelikatniejszym stopniu). To sprawia, że ich używanie jest znacznie wygodniejsze. Poza tym wypada korzystniej cenowo w porównaniu do podkładów jednorazowych. 

Podkłady higieniczne MoliCare Premium Bed Mat Textile – wysoka chłonność, która zapewnia maksymalną ochronę przed zabrudzeniem pościeli

Wśród produktów dostępnych w sklepie Chłonne24 znajdziesz nie tylko podkłady PNSK firmy Halcamp. Oferujemy Ci również produkt MoliCare Premium Bed Mat Textile.

Jest to podkład wielokrotnego użytku o wymiarach 85 x 90 cm. Możesz prać go w temperaturze 95℃ i suszyć w suszarce. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że w opakowaniu znajduje się tylko 1 sztuka podkładu. Powinna Ci wystarczyć, ponieważ nie musisz wyrzucać produktu po jednym użyciu. 

MoliCare Premium Bed Mat Textile wyróżnia się nie tylko tym, że jest wygodny w użyciu. Dużym atutem tego produktu jest wysoka chłonność. Warstwa zewnętrzna skutecznie pochłania wilgoć i zapobiega zabrudzeniu łóżka, krzesła czy wózka inwalidzkiego. Dodatkowo została zaprojektowana tak, aby zapobiec przesuwaniu się podkładu. 

Podkłady MoliCare Premium mogą być stosowane zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Są delikatne dla skóry i mają certyfikat zgodności z Oeko-Tex® Standard 100- bezpieczeństwo i ochrona.

Jeśli jako opiekun lub osoba zmagająca się z różnymi problemami potrzebujesz takiego rozwiązania zajrzyj na stronę Chłonne24! Znajdziesz tu wysokiej jakości wyroby chłonne będące skuteczną ochroną przed zabrudzeniem różnych powierzchni oraz sposobem na zwiększenie komfortu.

Znaleziono 10 produktów