Majtki chłonne dla kobiet

Majtki chłonne damskie to remedium na kobiecy problem nietrzymania moczu.

Wciągane jak zwykła bielizna majtki na nietrzymanie moczu o różnym stopniu chłonności idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, zapewniając niezawodną ochronę i pełną dyskrecję. We wkładzie chłonnym zawarte są specjalne mikrogranulki, które odpowiadają za suchość oraz kontrolę zapachu. Dzięki skutecznym rozwiązaniom neutralizacji woni nie musisz się martwić o nieprzyjemny zapach. Wysoka chłonność i oddychająca struktura dają uczucie suchości i dbają o zdrową skórę. Majtki chłonne dla kobiet dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach.


W odróżnieniu od tradycyjnych pieluchomajtek, majtki chłonne dla kobiet są dyskretne i nie odznaczają się pod ubraniem. Kobiety stosujące chłonną bieliznę ochronną, mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji, dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała. Odpowiednie dla kobiet w każdym wieku borykających się z problemem nietrzymania moczu.

Majtki chłonne dla kobiet to pełna dyskrecja i uczucie komfortu.

Polecane są dla kobiet, które:

  • potrzebują produktu bardziej chłonnego niż wkładki urologiczne
  • prowadzą aktywny tryb życia
  • cenią sobie wygodę i niezależność
  • są w trakcie rehabilitacji, po zabiegach lub rekonwalescencji
  • czują dyskomfort podczas noszenia pieluchomajtek
  • nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z pieluchomajtkami na rzepy
  • odmawiają noszenia innych wyrobów chłonnych ze względu na blokadę psychiczną
  • chcą zabezpieczyć bieliznę przed niekontrolowanym nietrzymaniem moczu

Problem nietrzymania moczu nie może być przyczyną rezygnowania z codziennych aktywności i korzystania z przyjemności. Nie musi być także powodem wykluczenia z dotychczasowego życia towarzyskiego. Nosząc damskie majtki chłonne możesz cieszyć się suchością, a dzięki odpowiedniemu dobraniu rozmiaru, nie musisz się martwić, że produkt przecieknie lub zostanie zauważony przez innych.

Jeżeli potrzebujesz produktu bardziej chłonnego niż wkładki urologiczne Tena Lady, Seni Lady, czy MoliCare Premium Lady Pad, wypróbuj majki chłonne już dziś i ciesz się suchością.

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji nosząc bieliznę chłonną dla kobiet.

W ofercie sklepu chłonne24.pl znajdziesz niezawodne majtki chłonne wiodących marek: Tena, Seni, MoliCare.

Znaleziono 20 produktów