Pieluchomajtki dla dzieci

Pieluchomajtki dla dzieci to sprawdzone zabezpieczenie, które jest przeznaczone dla najmłodszych z nietrzymaniem moczu.

Produkt ten idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy dziecko wyrosło już z tradycyjnych dziecięcych pieluszek, natomiast wciąż potrzebuje pewnego i komfortowego zabezpieczenia. Dzięki elastycznym elementom dopasowującym się do kształtu ciała dziecka, pociecha ma zapewnioną swobodę ruchu i bezpieczeństwo.  Przeznaczone dla dzieci zarówno aktywnych i samodzielnych, jak i niepełnosprawnych, wymagających opieki.


Najważniejsze cechy pieluchomajtek dla dzieci:

  • idealne dopasowują się do ciała
  • zapobiegają powstawaniu odparzeń
  • zwiększają poczucie suchości
  • szybko i dokładne rozprowadzają wilgoć wewnątrz wkładu chłonnego
  • chronią przed wyciekami
  • nie podrażniają skóry
  • są miękkie i delikatne
  • minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych

Pieluchomajtki dla dzieci refundacja - Ustawa "Za życiem".

Ustawa „Za życiem”  dotyczy dzieci i młodzieży do 18 roku życia, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie bądź nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, która powstała w okresie prenatalnym rozwoju dziecka lub w czasie porodu. Ustawa ta zakłada również pomoc przy zakupie pieluchomajtek dla chorych dzieci, ale także innych wyrobów medycznych takich jak majtki chłonne, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne czy podkłady chłonne

Dziecku z orzeczoną niepełnosprawnością objętemu ustawą „Za życiem” przysługuje refundacja NFZ na wyroby chłonne dla dzieci ze zwiększonym limitem finansowania.

Refundacja NFZ na pieluchomajtki dla dzieci spełniających kryteria ustawy "Za życiem".

Dla tej grupy pacjentów został zniesiony limit ilościowy. O wypisanej ilości sztuk pieluch, decyduje osoba uprawniona do wystawienia zlecenia na podstawie zapotrzebowania i stanu zdrowia dziecka. Należy pamiętać o tym, aby na zleceniu zostały wpisane uprawnienia dodatkowe (47DN) oraz aby można było skorzystać ze zwiększonej ilości pieluchomajtek i ze zwiększonego limitu refundacji NFZ, lekarz musi wprowadzić zwiększoną liczbę sztuk podczas wystawiania zlecenia.

W naszym sklepie zrealizujesz zlecenia na pieluchomajtki dla dzieci zarówno te młodsze, jak i starsze. Sprawdź dostępne produkty w naszej ofercie i wybierz odpowiedni produkt dla Twojego dziecka, abyś Ty i Twoja pociecha mogły czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej o refundacji NFZ na wyroby chłonne dla dzieci, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 390 52 35, a nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez cały proces refundacyjny szybko i bezproblemowo.

Znaleziono 5 produktów