Podkłady chłonne jednorazowe

Wybierz podkłady higieniczne idealnie dopasowane do potrzeb

Podkłady higieniczne dla dorosłych, które znajdziesz na naszej stronie, różnią się rozmiarami. Przykładowo wyroby chłonne Seni Soft Super dostępne są w aż 4 rozmiarach: 40 x 60, 60 x 60, 90 x 60 oraz 90 x 170 cm. Podkłady higieniczne 60 x 90 cm oraz inne o mniejszych rozmiarach dobrze sprawdzą się w przypadku wózka inwalidzkiego (albo łóżeczka dziecięcego, jeśli szukasz wyrobu chłonnego dla dziecka). Z kolei te większe będą świetnym wyborem dla osób, które szukają podkładu na łóżko osoby dorosłej.


Czym jeszcze kierować się przy zakupie podkładów chłonnych, aby były idealnie dopasowane do potrzeb? Większy komfort na co dzień, a także skuteczną ochronę przed zabrudzeniem łóżka czy wózka inwalidzkiego zapewniają:

  • miękki materiał, który jest delikatny dla skóry i nie powoduje podrażnień;
  • przepuszczalna antypoślizgowa powłoka na spodzie podkładu, która zapobiega przed jego przemieszczaniem się i przeciekaniem;
  • chłonny wsad;

Weź pod uwagę również poziom chłonności. W przypadku średniego lub ciężkiego nietrzymania moczu lepsze będą podkłady higieniczne dla seniora o wyższym poziomie chłonności. Informację na ten temat znajdziesz bez problemu na opakowaniu produktu (z reguły podawana jest w formie graficznej). 

Pamiętaj, że aby podkład higieniczny dobrze spełniał swoje zadanie, należy go regularnie zmieniać. Jest to produkt jednorazowego użytku – zużyty wyrób chłonny nie powinien trafić do toalety. Zwiń go, a następnie wyrzuć do kosza.

Czy to oznacza, że co chwila musisz zamawiać nowe podkłady? Niekoniecznie. Jeśli nie chcesz tracić czasu, zdecyduj się na zamówienie odpowiedniego opakowania. W naszym sklepie dostępne są zarówno te mniejsze, które możesz kupić na próbę, jak i większe liczące 30 sztuk (np. MoliCare Premium Bed Mat 60 x 90 cm, Tena Bed Plus 60x90). 

Podkłady higieniczne dla dorosłych od sprawdzonych marek: Tena, MoliCare, Seni

Nie musisz chodzić po aptekach czy sklepach medycznych, aby kupić podkłady higieniczne dla seniora. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzonych marek cieszących się dużym uznaniem chorych i ich opiekunów. Zamówisz je w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Co masz do wyboru? 

Seni

Marka Seni od wielu lat zajmuje się tworzeniem wyrobów chłonnych dla osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów marki o tak długoletniej tradycji. 

Wśród bogatego asortymentu znajdziesz podkłady o różnych rozmiarach. Podkłady z serii Seni Soft Super dostępne są w 4 rozmiarach. Zrobione są z miękkiej włókniny, która zapobiega podrażnieniom skóry. Dodatkowo mają specjalną antypoślizgową folię na spodzie zapobiegającą przemieszczaniu się podkładu i zabrudzeniu łóżka czy wózka inwalidzkiego.

Oprócz nich oferujemy podkłady Seni Soft Super Dry w rozmiarze 90 x 60 cm. Dzięki miękkiej włókninie, przepuszczalnej antypoślizgowej folii na spodzie oraz zabezpieczeniu przed przykrym zapachem zapewniają maksymalny komfort i ochronę przed przeciekaniem. 

Tena

Kolejna sprawdzona marka, której produkty znajdziesz w naszej ofercie to Tena. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wyroby chłonne tej marki, do wyboru masz:

  • podkłady z serii Bed Normal;;
  • podkłady z serii Bed Plus;

Dostępne są one w dwóch rozmiarach: 60 x 60 i 60 x 90 cm. Wyróżniają się miękką powłoką chłonną, która jest przyjemna w dotyku, nie powoduje podrażnień, a jednocześnie doskonale chłonie wilgoć. Komfort użytkowania zwiększa również superabsorbent pochłaniający nieprzyjemny zapach.

MoliCare

Oprócz podkładów higienicznych marek Seni i Tena, oferujemy Ci produkty MoliCare. Wyroby chłonne Premium Bed Mat mają różne rozmiary i poziomy chłonności, dlatego bez problemu dobierzesz je do indywidualnych potrzeb. Zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu, zapobieganiu podrażnieniom skóry i ochrony przed przeciekaniem. Sprawdzą się nawet w przypadku osób ciężko i obłożnie chorych, które nie poruszają się samodzielnie. 

Zapoznaj się z naszą ofertą podkładów higienicznych i wybierz ten, który będzie najskuteczniejszą ochroną przed podrażnieniami skóry, dyskomfortem i zabrudzeniami.

Znaleziono 20 produktów