Wkładki urologiczne dla mężczyzn

Wkładki męskie na nietrzymanie moczu przeznaczone są dla Panów, którzy w dyskretny sposób chcą zabezpieczyć swoją bieliznę przed niekontrolowanym popuszczaniem moczu.

Wkładki urologiczne męskie idealnie sprawdzą się, gdy problem występuje podczas kaszlu, śmiania się lub wysiłku fizycznego. To pewna i dyskretna ochrona dla samodzielnych i aktywnych mężczyzn. Wkładki urologiczne zapewniają suchość i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu, dzięki czemu bez ograniczeń można wykonywać wszystkie czynności życia codziennego. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności. 


Najważniejsze cechy męskich wkładek urologicznych:

  • idealnie dopasowują się do ciała
  • szybko i dokładnie rozprowadzają wilgoć
  • chronią przed wyciekami
  • redukują nieprzyjemny zapach moczu
  • pozwalają skórze swobodnie oddychać
  • łatwo mocują się do bielizny
  • gwarantują dyskrecję i komfort
  • minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych

W Polsce panom przysługuje refundacja na męskie wkładki urologiczne.

Przyczyną nietrzymania moczu u mężczyzn mogą być schorzenia prostaty, skutek operacji gruczołu krokowego lub choroby neurogenne. Choroby takie jak cukrzyca, otyłość, nadużywanie alkoholu również mogą nasilać dolegliwości związane z inkontynencją.

Niestety nie w każdym przypadku nietrzymania moczu przysługuje refundują na męskie wkładki urologiczne. Lekarz może wystawić zlecenie pacjentom ze schorzeniami onkologicznymi, z wadami wrodzonymi lub z pourazowym uszkodzeniem dolnych dróg moczowych a także pacjentom z chorobami otępiennymi.

Jeżeli problem okazuje się większy i wkładki oraz podpaski dla mężczyzn nie są już wystarczające, należy zastanowić się nad zakupem np. majtek chłonnych dla mężczyzn. W naszej ofercie posiadamy majtki chłonne o różnych chłonnościach i rozmiarach. Z pewnością każdy mężczyzna wybierze produkt odpowiedni dla siebie. Dla pacjentów leżących z ograniczoną mobilnością polecamy jednak pieluchomajtki, które stanowią grupę produktów o najwyższej chłonności.

Czy wkładki urologiczne są odpowiednie tylko dla starszego mężczyzny?

Odpowiedź brzmi: absolutnie nie. Z problemem inkontynencji borykają się również młodsi pacjenci, którzy z powodzeniem mogą używać wyrobów chłonnych z serii: wkładki urologiczne Seni Men, Tena Men czy MoliCare Premium Men. Wkładki urologiczne dla mężczyzn Tena i Seni są zdecydowanie najlepiej rozpoznawalne na polskim rynku, jednak produkty takich firm jak Hartmann również nie odbiegają jakością oraz skutecznością od tych wiodących marek.

Znaleziono 29 produktów