Wkładki urologiczne dla kobiet

Wkładki urologiczne dla kobiet – sposób na przywrócenie komfortu przy problemie z nietrzymaniem moczu

Borykasz się z problemem nietrzymania moczu? Sprawia on, że zamiast myśleć o codziennych obowiązkach i swoich pasjach skupiasz się na poczuciu dyskomfortu i podrażnieniach skóry? Dowiedz się, jak mogą pomóc Ci wkładki urologiczne!Czy musisz zmieniać swój styl życia przez problem z nietrzymaniem moczu?

Nietrzymanie moczu to problem, który może wystąpić u osób w różnym wieku niezależnie od płci (choć częściej zmagają się z nim kobiety). Trudno powiedzieć ile osób w rzeczywistości, boryka się z problemem nietrzymania moczu. Jest to temat wstydliwy, o którym nie każdy chce mówić otwarcie. Osoby, u których wystąpił, czują się zawstydzone tym faktem i odczuwają dyskomfort. Zdarza się, że rezygnują z dotychczasowego trybu życia z obawy o to, że podczas wysiłku fizycznego dojdzie do niekontrolowanego wycieku moczu. 

Warto podkreślić, że nie musi to tak wyglądać. Nietrzymanie moczu nie powinno zaburzać Twojego rytmu dnia i zmuszać Cię do rezygnacji z czegoś, co sprawia Ci przyjemność. Wystarczy podjąć leczenie, a także wspomóc się wyrobami chłonnymi, które przywracają komfort i pozwalają na prowadzenie aktywnego trybu życia.

Jednym z takich wyrobów są wkładki urologiczne. Ich zadaniem jest chłonięcie moczu oraz zapobieganie przykremu zapachowi. Jest to możliwe, dzięki starannie dobranym materiałom, a także specjalnym mikrogranulkom niwelującym przykre zapachy.

Wkładki urologiczne zaprojektowane z myślą o kobiecych potrzebach

Wkładki urologiczne dla kobiet są bardziej chłonne niż podpaski. Jednocześnie są cienkie i dyskretne. Nie odznaczają się pod bielizną i nie krępują ruchów. Dzięki temu nie musisz martwić o to, że zauważy je ktoś z Twojego otoczenia. Nawet Ty będziesz miała z tym problem, ponieważ są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci maksymalne poczucie komfortu w każdych warunkach. 

Wysokiej jakości wkładki sprawdzą się nie tylko na co dzień. Możesz używać ich podczas intensywnego treningu, górskich wędrówek i innych aktywności. Wszystko dzięki temu, że są cienkie i dyskretne, a także zrobione z materiałów dobrze przepuszczających powietrze. Ponadto zawarte w nich mikrogranulki skutecznie pochłaniają przykre zapachy.

Seni, Tena, MoliCare – sprawdź, które z produktów tych znanych marek będą dla Ciebie najlepsze!

Jesteś już przekonana do tego, że warto używać wyrobów chłonnych? W takim razie czas odpowiedzieć na kolejne pytanie – gdzie je kupić? Nie musisz chodzić po drogeriach i aptekach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór produktów znanych marek. Możesz zamówić je wygodnie i dyskretnie bez konieczności wychodzenia z domu. 

Co więcej, w naszej ofercie dostępne wkładki urologiczne refundowane przez NFZ. Dzięki temu nie musisz martwić się również o koszty. Refundacja wkładek urologicznych przysługuje kobietom, które chorują na nowotwór, schorzenia neurologiczne, przeszły uraz lub mają wadę wrodzoną układu moczowego. Jeśli zaliczasz się do którejś z tych grup, poproś lekarza o wystawienie zlecenia na wyroby chłonne.

Wracając do tematu produktów, które znajdziesz w naszym sklepie czas przedstawić kilka z nich!
  • TENA Lady Slim Normal – wyjątkowo dyskretne i 8 razy bardziej suche od wiodących podpasek higienicznych. Wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami – technologią microPROTEX™ i Fresh Odour Control, które gwarantują natychmiastowe pochłanianie wilgoci i skuteczną ochronę przed przykrym zapachem.
  • MoliCare Premium LADY PAD – miękkie, „oddychające” materiały i innowacyjna budowa wkładu chłonnego zapewniają maksymalną ochronę przed wilgocią, a także podrażnieniami i odparzeniami skóry. 
  • Seni Lady Slim – są cienkie i niewidoczne pod ubraniem. Jednocześnie zapewniają zwiększone poczucie suchości, zapobiegają podrażnieniom oraz przykrym zapachom.
Nie pozwól, aby nietrzymanie moczu zaburzyło Twój normalny tryb dnia. Zamów wybrane wkładki urologiczne dla kobiet i zapomnij o dyskomforcie, podrażnieniach skóry i nieprzyjemnym zapachu!

Znaleziono 41 produktów