Majtki chłonne dla mężczyzn

Majtki chłonne męskie zapewniają świetną ochronę i są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego mężczyzny.

Sprawdzą się podczas spotkań towarzyskich, zapewniając dyskrecję i niezawodną ochronę. Wciągane jak zwykła bielizna, idealnie dopasowują się do ciała. Zawarte we wkładzie chłonnym mikrogranulki zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu. Polecane są dla Panów, którzy potrzebują produkt bardziej chłonnego niż wkładki urologiczne. Majtki chłonne męskie dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. 


Majtki chłonne dla mężczyzn, w odróżnieniu od tradycyjnych pieluchomajtek na rzepy, są dyskretne i nie odznaczają się pod ubraniem.

Odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku borykających się z problemem nietrzymania moczu. Wielu mężczyzn boi się przyznać, że ma problem i stara się go ukryć sięgając po damskie produkty drogeryjne, które nie są odpowiednim produktem dla nich. Dzięki specjalistycznym wyrobom chłonnym przeznaczonym dla mężczyzn mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji.

Produkty na nietrzymanie moczu dla mężczyzn zapewniają dużą swobodę ruchu, komfort użytkowania i zachowanie odpowiedniej higieny.

Problem nietrzymania moczu u mężczyzn może być przyczyną przerostu prostaty, zapalenia pęcherza, przebytej operacji, andropauzy czy choroby neurologicznej lub być wywołane przez stosowanie leków moczopędnych. Jednak należy pamiętać, że nie może to być przyczyną rezygnacji z codziennych aktywności i nie musi być także powodem wykluczenia z dotychczasowego życia towarzyskiego. Nosząc majtki chłonne męskie możesz cieszyć się suchością, a dzięki odpowiedniemu dobraniu rozmiaru, nie musisz się martwić, że produkt przecieknie lub zostanie zauważony przez innych.

Polecane są dla mężczyzn, którzy:

  • potrzebują produktu bardziej chłonnego niż wkładki urologiczne
  • prowadzą aktywny tryb życia
  • cenią sobie wygodę i niezależność
  • są w trakcie rehabilitacji, po zabiegach lub rekonwalescencji
  • czują dyskomfort podczas noszenia pieluchomajtek
  • nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z pieluchomajtkami na rzepy

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji nosząc bieliznę chłonną dla mężczyzn. 
Jeżeli chcesz dodatkowo zabezpieczyć łóżko czy materac przed zabrudzenie, wypróbuj podkłady chłonne, która są dostępne w naszej ofercie.

W sklepie chłonne24.pl zakupisz majtki chłonne męskie z refundacją.

Dostawa produktów na refundację jest bezpłatna i dyskretna.

Znaleziono 21 produktów