0 zł

Majtki chłonne Tena Pants Proskin Super Night 30 szt

7322542169292
W magazynie
120.00

Opis produktu


TENA Pants ProSkin Super Night to białe, wygodne majtki na nietrzymanie moczu, używane niczym zwykła bielizna, do stosowania na noc. Zapewniają doskonałą ochronę przez całą nocnawet w przypadku większego stopnia nietrzymania moczu.

Zostały wyposażone w system Lie Down Protection, zapewniają większą chłonność z tyłu, czyli tam, gdzie jest to najważniejsze w pozycji leżącej, oraz bardzo chłonny podwójny wkład z szybkochłonną powłoczką i osłonkami przed przeciekaniem.

Dzięki przylegającemu krojowi odpowiedniemu dla kobiet, jak i mężczyzn ta jednorazowa ochrona do stosowania na noc pozostaje na swoim miejscu nawet podczas przekręcania się w trakcie snu.

Ciesz się spokojniejszym snem dzięki TENA ProSkin Pants Night.

TENA ProSkin zapewniającą uczucie suchości, miękkości oraz zabezpieczenie przed przeciekaniem, zachowuje naturalnie zdrową skórę

Produkty na nietrzymanie moczu TENA ProSkin otrzymały akredytację Skin Health Alliance, dzięki czemu można mieć zawsze pewność, że są one przyjazne dla skóry. Akredytacja niezależnych dermatologów daje pewność, że produkty zostały skrupulatnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla skóry.

Majtki chłonne ProSkin, podobnie jak zwykła bielizna, rozciągają się i dopasowują się do ciała, dzięki czemu zawsze pozostają na odpowiednim miejscu, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.

Posiadają neutralizator zapachu.

Aby dobrać odpowiedni produkt zmierz swój obwód i sprawdź rekomendowany rozmiar w pasie w tabeli poniżej:

Rozmiar

Obwód (cm)

Medium M80 - 110
Large L100 - 135

Dostępne chłonności majtek w serii Tena Pants ProSkin:

Dostawa
  • Darmowa dostawa!
  • Paczkomat
    15,99
  • Kurier
    13,90
Masz pytania? +48 22 390 52 35

Warto przeczytać