Olimp Chela-Mag B6 Ashwagandha+żeń-szeń 30 kaps.

5901330084898
W magazynie
22,99

Opis produktu

Olimp Chela Mag B6 Ashwagandha + Żeń-Szeń wskazany jako suplement diety w celu wsparcia osób narażonych na stres oraz osób przemęczonych, poszukujących wsparcia i wzmocnienia organizmu.

Olimp Chela Mag B6 Ashwagandha + Żeń-Szeń to suplement diety w kapsułkach zawierający wysoko przyswajalny chelatowany magnez Albion, witaminę B6 oraz standaryzowane ekstrakty: ashwagandhy i żeń-szenia syberyjskiego.

Właściwości:

 • Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
 • Ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dunal) pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia nerwowego. Ponadto, wspiera procesy uczenia się, zapamiętywania oraz utrzymanie dobrej kondycji sprawności umysłowej u osób starszych i w przypadku utraty koncentracji,
 • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus (Rupr. & Maxim.) Maxim.) wspiera w stanach osłabienia oraz przemęczenia organizmu i wspomaga jego wzmocnienie. Dodatkowo, przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz wspomaga aktywność umysłową i poznawczą.

Skład (w 1 kapsułce):

Magnez
70 mg (19%**)
Witamina B6
1,4 mg (100%**)

Ekstrakt ashwagandy KSM-66®, (Withania somnifera (L.) Dunal)

w tym:

witanolidy (5%)

90 mg


4,5 mg

Ekstrakt żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus (Rupr. & Maxim.) Maxim.)

w tym:

eleuterozydów (0,8%


50 mg0,4 mg

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, po posiłki lub wg zaleceń lekarza. Najlepiej przyjmować w godzinach porannych.

Dostawa
 • Paczkomat
  15,99
 • Kurier
  od 13,90
 • Darmowa dostawa od
  120,00
  * dotyczy dostawy do paczkomatu
Masz pytania? +48 22 390 52 35