Pieluchomajtki z rzepami TENA Slip ProSkin Plus 10 sztuk

7322541041674
W magazynie
23.50

Opis produktu

Pieluchomajtki z rzepami TENA Slip ProSkin Plus to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.

TENA Slip ProSkin przeznaczone są dla osób leżących, niesamodzielnych. Ich konstrukcja umożliwia łatwą wymianę pieluchy u pacjenta leżącego, który nie jest w stanie w tym pomóc.
Technologia FeelDry Advanced użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry.
Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin są wykonane z delikatnego i miękkiego materiału, podobnego do tkaniny, który zapewnia komfort i zapobiega podrażnieniom. Posiadają szerokie rzepy, które można wielokrotnie odpinać i zapinać.
Posiadają wskaźnik wilgoci, który pokazuje, kiedy należy wymienić pieluchę.
Dzięki systemowi Odour Neutralizer neutralizują nieprzyjemny zapach.
Produkty TENA Slip ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Slip ProSkin są przyjazne dla skóry.
Testowane dermatologicznie.
Aby zapewnić odpowiednią pielęgnację i ochronę skóry pacjenta używającego pieluchomajtek, warto stosować odpowiednie, profesjonalne kosmetyki dla osób z nietrzymaniem moczu.
Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.
Odpowiednio dobrany rozmiar przekłada się na stopień skuteczności wyrobu chłonnego. Niewłaściwy rozmiar nie zapewni skutecznej ochrony.


Aby dobrać odpowiedni produkt zmierz swój obwód i sprawdź rekomendowany rozmiar w pasie w tabeli poniżej:

ROZMIAR

OBWÓD (cm)

Extra Small (XS)49 - 74
Small (S)56 - 85
Medium (M)73 - 122
Large (L)92 - 144
Extra Large (XL)120 - 160

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ PIELUCHOMAJTEK TENA Slip ProSkin >>

Dostawa
 • Paczkomat
  15,99
 • Kurier
  od 13,90
 • Darmowa dostawa od
  120,00
  * dotyczy dostawy do paczkomatu
Masz pytania? +48 22 390 52 35