0 zł

NOWOŚĆ. Bielizna chłonna Seni Lady Pants 10 szt.

5900516800529
W magazynie
26.50

Opis produktu


Seni Lady Pants to bielizna chłonna dla kobietz lekkim lub średnim nietrzymaniem moczu.

Majtki Chłonne Seni to doskonały wybór dla kobiet, które cenią swobodę ruchów, są aktywne, chcą czuć się sucho i bezpiecznie w każdej sytuacji, mimo nietrzymania moczu.

Odpowiednio chłonne - majtki chłonne Seni Lady Pants są odpowiednio chłonne i gwarantują komfortowe poczucie suchości w każdej sytuacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu EDS błyskawicznie wchłaniają mocz i rozprowadzają go wewnątrz wkładu chłonnego, zmniejszając ryzyko powstawania podrażnień.

Kontrola zapachu – specjalne granulki wewnątrz wkładu chłonnego (tzw. superabsorbent) wiążą mocz w żel, a tym samym zapobiegają jego wyciekaniu. Dodatkowo działają antybakteryjnie i niwelują nieprzyjemny zapach.

Przyjazne skórze – pozwalają skórze swobodnie oddychać i nie zawierają lateksu, który może podrażniać skórę.

Miękkie, elastyczne – majtki Seni Lady Pants pozwalają skórze swobodnie oddychać. Nie zawierają lateksu, dlatego są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry. Wykonano je z miękkiego, nieszeleszczącego materiału, który doskonale dopasowuje się do kobiecej anatomii. Posiadają dodatkowe osłonki boczne, które zapobiegają wyciekom.

Kobiece i dyskretne – majtki chłonne Seni Lady Pants to produkt dedykowany kobietom. Wyglądem przypominają tradycyjną bieliznę, a ich subtelny, brzoskwiniowy kolor sprawi, że staną się niewidoczne pod ubraniem. Nie przesuwają się, nie rolują, zawsze pozostają na swoim miejscu.

Łatwe do zakładania i zdejmowania – jak zwykła bielizna.


Dostawa
  • Darmowa dostawa!
  • Paczkomat
    15,99
  • Kurier
    13,90
Masz pytania? +48 22 390 52 35