0 zł

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort Proskin Extra 40 sztuk

7322540696196
W magazynie
84,00

Opis produktu


Pieluchy anatomiczne TENA Comfort ProSkin Extra to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.

Tena Comfort Extra to wkłady odpowiednie dla osób, które potrzebują bardziej chłonnego produktu. Doskonale sprawdzą się także wśród osób otyłych lub o nietypowej budowie ciała, którzy mają problem z doborem innych wyrobów chłonnych.
TENA Comfort ProSkin Extrato produkt wymagający dodatkowego mocowania za pomocą majtek elastycznych TENA Fix.
Wkłady anatomiczne wraz z majtkami siatkowymi to rozwiązanie raczej dla osób chodzących lub pacjentów leżących, którzy są w stanie chociaż trochę pomóc przy zmianie pieluchy, np. poprzez ugięcie nogi i lekkie uniesienie pośladków.
TENA Comfort Extra to wygodna pielucha o anatomicznym, kubełkowym kształcie, przeznaczona dla osób, które potrzebują produktu o wysokiej chłonności. Unikalny kubełkowy kształt zapewniający ścisłe dopasowanie do ciała i zabezpieczenie przed przeciekaniem.
Technologia FeelDry Advanced użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry.
Produkty TENA Comfort ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Comfort ProSkin są przyjazne dla skóry.

Dostępne rozmiary w serii Tena Comfort ProSkin:

ROZMIAR

DŁUGOŚĆ (cm)

PLUS64
EXTRA64
SUPER64
MAXI67

Dostępne chłonności pieluch anatomicznych w serii Tena Comfort ProSkin:Dostawa
  • Darmowa dostawa!
  • Paczkomat
    15,99
  • Kurier
    13,90
Masz pytania? +48 22 390 52 35